רכב

רכב | פרסם כאן
 
 
 
 
ליסינג רכבים – כך תבחרו את החברה עמה תתקשרו

 בחירת שירות ליסינג רכבים נראית משימה מובנת מאליה, אך למעשה יש הרבה מאד מה לדעת לפני שעושים זאת נכוחה. 


פורסם: 7/16/2019

מאמר זה שייך לקטגוריית ליסינג

 

 ליסינג רכבים – כך תבחרו את החברה עמה תתקשרו

בדרך כלל, כשלקוח בוחר חברה – הוא מכוון למקום בו משלמים שירותי תחזוקה מלאים, והלקוח בפועל משלם גם על שכירות הרכב וגם על הנלווים הללו תשלום קבוע מוגדל. ומהי שיטת ליסינג מימוני? מידוע היא זו שעדיפה? בליסינג מימוני אתם מקבלים ייעוץ יסודי מצד עובדי ודיילי השירות לגבי הרכב שאתם צריכים ברמה הפרקטית: גדול או קטן, עם ביצועי מנוע חזקים או ממוצעים יחד עם מנגנון חיסכון בדלק, גיר אוטומטי או ידני, ועוד. לאחר הבחירה אתם נכנסים למסלול שכירות שהוא גם הלוואה לרכישת הכלי. הוא נמשך עד 5 שנים לכל היותר ולא פחות מ- 3. לאחר תקופה זו, שתסוכם מראש עם ההנהלה, תוכלו לשלם את ההפרש בין המחיר המקורי לסכום ששולם ולקנות את הרכב.

טיפ מס' 1 לבחירת חברת ליסינג רכבים: חברה עם רכבים זמינים רבים

תמיד תבחרו בחברה שיש לה רכבים זמינים שונים ולא כזו שמאלצת אתכם לבחור במשהו שאינו מתאים לכם. ההרגשה של השכרה/ קנייה לחוצה היא הרגשה שגויה מהיסוד עבור הקונה. גם אם אכן בחנות ישנן בעיות ואין רכבים, ללקוח אסור להתפשר בשום אופן על משהו שלא מתאים לו. הרבה יותר אחראי לסיים את ההתקשרות באופן חיובי ולחפש אחר כבוד חברה שתוכל להנגיש ללקוח הרבה רכבים לבחירה על מנת שיוכל לשים עין בדיוק על מה שמתאים לו. המקרה היחיד בו הלקוח יכול לבחור בחברה עם מעט היצע הוא כאשר לפחות אחד מן הרכבים מתאים בדיוק לדרישותיו. 

טיפ מס' 2 לבחירת חברת ליסינג רכבים: שירות מקצועי ולא מתפשר

לא כל נהג יודע לבחור רכב באופן שבאמת מתאים לו. על אף שלרובנו ישנם הרגלי תחבורה ברורים מאליהם, כבעלי חזקה על רכבים – לנו הברור מאליו אינו תמיד נהיר, ובשביל זה יש צורך בחברת ליסינג רכבים טובה שתדע לשים את האצבע על מקומות שהתקשינו לשים אותה. למשל, אם אנחנו בעיקר מבלים בעיר או קרוב לבית, חברה מקצועית תמליץ על רכב שבנוי לנסיעה ברחובות הערים: קטן, מוחנה בקלות ועם מנגנוני חיסכון בדלק (שנגרע בעיקר בערים, הרבה יותר מאשר בכבישים מהירים). אם זה לקוח של נסיעות ארוכות בנוסח תל אביב חיפה או תל אביב ירושלים הוא יזדקק לרכב גדול עם ביצועי מנוע מכובדים, גם אם זה עשוי יהיה להגיע על חשבון חיסכון בדלק.
 

עשוי לעניין אתכם גם: ליסינג מימוני

banner
אופנועים  , מחירון רכב  , מכוניות  , משאיות  , פורום רכב  , רכב שטח  , רכבים