רכב

רכב | פרסם כאן
 
 
 
 
טרייד אין

אם המשפחה שלכם התרחבה בשעה טובה, הגיע הזמן לחשוב על רכב ברכישת טרייד אין


איריס לקנר
פורסם: 7/4/2010

מאמר זה שייך לקטגוריית טרייד אין

  

טרייד אין

 

חשבתם לרכוש רכב חדש? המשפחה גדלה ואתם חייבים להחליף את הרכב שלכם ? שמתם עין על דגם חדש יותר של הרכב עליו אתם כבר נוסעים ?

מישהו הציע לכם לבצע טרייד אין על הרכב שלכם?

למה כדאי ללכת על טרייד אין?

 

 

טרייד אין הוא החלפה. זוהי שיטה שונה לרכישה של רכב מיד ראשונה או רכב יד שנייה. במקום לקנות רכב בתנאי מימון לרכב או לרכוש רכב יד שנייה ממוכר מזדמן אפשר לבצע טרייד אין, כלומר: החלפה של הרכב בבעלותכם תמורת רכב חדיש ממנו תוך תשלום פערי המחיר ביניהם.

ישנם סוכנים, יועצים, חברות ליסינג ומגרשי מכוניות מיוחדים אשר ישמחו לסייע בכל נושא הטרייד אין .

 

למה כדאי לחשוב על אופציה של טרייד אין ?

 

1.    חסכון בזמן : בין אם דרך מגרש מכוניות ובין אם דרך חברות ליסינג עם מבחר רכבים – כל האחת מן האופציות תקצר משמעותית את תהליך הרכישה של רכב חדש. טרייד אין מתבצע במקום מיידית לאחר הסכמי התשלום, ואז נפטרים מהרכב הישן ורוכשים רכב חדש בעת ובעונה אחת. כך לא מבזבזים זמן, מאמץ או כסף במכירת הרכב הישן לפני רכישת הרכב החדש.

2. ידע מקצועי : בקניות ורכישות של רכבים ובביצוע טרייד אין , מתגלות תקלות שונות ברכבים. כאשר מתעסקים עם מגרשי מכוניות מוסמכים הקשורים למוסכים מורשים ומטפלים במכוניות בצורה מקצועית, אפשר לחסוך את עלויות התיקונים באם מבצעים אותם דרך החברה. את הידע המקצועי שניתן לקבל מהסוכנים לגבי מכירת רכב אי אפשר להמיר בידע מקונה מזדמן.

3. בלעדיות : את האופציה המשתלמת והמהירה של טרייד אין , בה נכנסים עם הרכב שבבעלותך ויוצאים עם רכב אחר, לא ניתן לשכפל בין מוכר וקונה מזדמן. אם נפלה ההחלטה לבצע טרייד אין דרך חברה מורשית, קרי: חברת ליסינג או מגרש מכוניות, אזי בחרתם לשים את רכושכם בידי מקצוענים !

4. אפשרויות שונות של מימון לרכב : בעת ביצוע טרייד אין, יש צורך באפשרויות מימון ותנאים גמישים לביצוע פריסת תשלומים לתשלום פער התשלום בין הרכב הישן לחדש. כאשר עובדים עם חברת ליסינג מנוסה, הסוכנים יכולים להציע אפשרויות מימון אשר יקלו מקלות ומקלות על רכישה מרגיעה ובטוחה.

5. מגוון ומבחר: בביצוע טרייד אין זה כמו להיכנס לחנות צעצועים או ממתקים (כאשר רק חלק מהצעצועים לרשותכם ... אלו שתוכלו לעמוד בתשלומים שלהם מול מסירת הרכב הישן שלכם.) מגוון הרכבים שיוצעו על ידי הסוכנים יעניק מרחב בחירה לגבי הצרכים והציפיות מהרכב החדש ויאפשר לבחור בדיוק את הרכב לו זקוקים.

טרייד אין פותח אפשרויות למאות דגמים, יצרנים ושנות יצור – הכל תלוי בתקציב ובדרישות של הקונה מהרכב.

 

banner
אופנועים  , מחירון רכב  , מכוניות  , משאיות  , פורום רכב  , רכב שטח  , רכבים