רכב

רכב | פרסם כאן
 
 
 
 
ליסינג

קח ליסינג וסע! איך הפכה שיטת ה'ליסינג' למודל כל כך נפוץ בארץ? מה היתרונות של ליסינג מימוני ומה התרומה שלהכיום למגזר הפרטי וכן למגזר העסק


איילה
פורסם: 11/11/2010

מאמר זה שייך לקטגוריית ליסינג

 

קח ליסינג וסע!

איך הפכה שיטת ה"ליסינג" למודל כל כך נפוץ בארץ? מה היתרונות של ליסינג מימוני ומה התרומה שלהכיום למגזר הפרטי וכן למגזר העסקי על רקע המשבר הכלכלי הגדול? כל זאת ועוד במאמר הבא הסוקר את תופעת התפתחות ענף ליסינג בארץ.

ליסינג זו השיטה שבה אתה לוקח רכב מחברה, נהנה ממנו לאורך כל הדרך (תרתי משמע) ומשלם לחברה בתשלומים נוחים על פי היכולת מידי חודש כאשר הרכב עדיין רשוםעל שם החברה. מה היתרון? לא צריך לקנות אוטו בבת אחת! זה יתרון עצום בכל עת ובעיקר על רקע משבר כלכלי.

ליסינג מימוני הוא הסוג הנפוץ והמבוקש בעיקר בשנים האחרונות הן על ידי חברות ותאגידים בהן קיים צי גדול של רכבים והן על ידי אנשים פרטיים המבקשים להשתדרגלרכב שווה יותר או אולי לקנות רכב חדש. ליסינג מימוני מאפשר לשני סוגי הלקוחות לבחור מכונית מתוך קטלוג כאשר התשלום עבורה מתבצע באמצעות תשלומים נוחים המתפרסים על פני 45 עד 60 חודשים. בין אם מדובר על רכב משומש או על רכב ישן, ליסינג מאפשר לאנשים לבחור את הרכב המתאים להם מתוך קטלוג מגוון המציע רכבים פרטיים, רכבים משפחתיים,רכבי ספורט ושאר מכוניות מסחריות. כל אחד בוחר את המודל המתאים לו לצרכיו האישיים או המקצועיים ובמסגרת של ליסינג מימוני מתחיל לשלם כמידי חודש סכום קבוע מתוך עלות הרכב. בתום התקופה, רשאי הלקוח לקנות את הרכב. עד אז, הרכב רשום של שם החברה המבצעת עסקת ליסינג.

אנשים תמיד נמשכים למכוניות מפוארות ויקרות יותר ממה שהם יכולים להרשות לעצמם. כאשר מדובר על רכישת רכב יקר, הן יד ראשונה והן יד שניה, בכדי לבצע רכישה, על הקונה להצטייד בסכום הכסף המדוייק היינו עשרות אלפי שקלים. לרוב הציבור אין סכומים כאלו נזילים היושבים "בארנק" וממתינים. אמנם קיימות אופציות של לקיחת הלוואה או תשלומים באמצעות אשראי אבל רוב הציבור ובעיקר רוב החברות אינם יכולים ואינם רוצים להכנס למחוייבות כל כך רצינית של סכומים גדולים אשר סוגרים כמעט את מסגרת האשראי. האופציה השניה של הלוואה בנקאית לצורך מימון רכב היא לא אופציה העומדת בפני כולם, אנשים פרטיים וכן חברות מסחריות אשר אין להם ערבונות לאבטוח שיצליחו בכלל לקבל הלוואה ובוודאי שלא מדובר על הלוואה ארוכתטווח בתנאים טובים.

מאז פרוץ המיתון, הן הבנקים והן חברות האשראי הפכו נוקשים יותר בכל הנוגע לתנאי אש/ראי והלוואות פרטיות וכן הלוואות למגזר העסקי ודווקא כיום, הציבור הגדול מוצא עצמו ללא אשראי נזיל לצורך רכישת רכב. ליסינג מימוני נכנס כאן בדיוק במשבצת הנכונה. ליסינג מימוני מאפשר לאנשים ולבעלי עסק לבצע עסקאות ארוכות טווח, נוחות, אופטימאליות, מבלי לוותר על סוג הדגם או על איכות הרכב ומבלי להכנס ללחץ כספי.

רוצים להתחיל לנהוג על רכב חדש? צריכים להוסיף עוד כמה מכוניות לצי הרכבים בחברה? זקוקים לרכב מסחרי לתגבור? התקשרו עוד היוםלחברת ליסינג ובררו מה יש לה להציע לכם. אם אינכם מכירים שמות של חברות ליסינג, ניתן לאתר חברות ליסינג דרך מדריך טלפונים עסקי וכן באמצעות האינטרנט על ידי הקשת הצירוף "חברת ליסינג".
 

banner
אופנועים  , מחירון רכב  , מכוניות  , משאיות  , פורום רכב  , רכב שטח  , רכבים