רכב

רכב | פרסם כאן
 
 
 
 
ליסינג

ליסינג מימוני: מה זה ליסינג מימוני? למי מיועד ליסינג מימוני? מה היתרונות של ליסנג מימוני על פני יתר האלטרנטיבות ומדוע כל כך הרבה חברות ו


איילה
פורסם: 1/27/2010

מאמר זה שייך לקטגוריית ליסינג

 

ליסינג מימוני:

מה זה ליסינג מימוני? למי מיועד ליסינג מימוני? מה היתרונות של ליסנג מימוני על פני יתר האלטרנטיבות ומדוע כל כך הרבה חברות ותאגידים גדולים עובדים במודל של ליסינג מימוני? כל זאת ועודבמאמר הבא הבוחן את התמורות בענף הרכב בארץ.

מה זה ליסינג מימוני?
 

ליסינג מימוני הוא בעצם הדרך החדשה לכנות רכב בצורה הבאה: אדם פרטי או חברה מגיעים לחברת ליסינג ובוחרים רכב מתוך קטלוג (רכב מסחרי, פרטי, משפחתי... מכל מיני דגמים המיוצרים על ידי מפעלי הרכב השונים) ולאחר בחירת הרכבהם מתחילים לשלםתשלום קבוע, בהתאם לשווי הרכב וליכולת ההשתכרות שלהם כך שבתום 45 עד 60חודשים הם בעצם יכולים לקנות את האוטו. התוכנית של ליסינג מימוני בעצם מאפשרת לאדם או לחברה להחזיק ברכב, להשתמש בו לכלסוג שימוש שהוא (לטיולים, לשימוש פרטי ולשימוש מסחרי) כאשר הרכב עדיין רשום על שם אותה חברת ליסינג מולה הם עובדים. בסוף פרק הזמן, כאמור בין 45 ל-60 חודשים הרכב יכול לעבור לבעלותם באם הם מעוניינים. ליסינג מימוני הוא פתרון יותר ויותר נפוץ ואם תביטו סביבכם על מכוניות בעת עמידה ברמזור תבחינו בוודאי במדבקות של חברות ליסינג שונות על רכבים מכל עבר.

מה היתרון של ליסינג מימוני על פני אופציות אחרות?
 

ליסינג מימוני מאפשר לאדם או לחברה לרכוש מכוניות חדשות ואף מכוניות יוקרה במצב מצויין או אף חדשות בתנאי תשלום אופטימליים - פריסת תשלומים לאורך שנים. להבדיל ממסגרת אשראי שהיא לוחצת על כולנו והלוואות מהבנק להן לא כולם זוכים וגם אם כן, הלוואות בנקאיות הן לרוב לשנתיים שזה גם כן פרק זמן קצר מידי בכדי להחזיר הלוואה בסכום של רכב. ליסינג מימוני מאפשר לחברות גדולות המחזיקות צי גדול של רכבים להמשיך ולהרחיב את הצי בהתאם לצרכי החברהמבלי להכנס להוצאות חריגות.

מדוע המודל של ליסינג מימוני עובד כל כך טוב בשנים האחרונות?
 

הישראלים אוהבים לחיות מעל הפופיק. תמיד רוצים יותר ממה שהם יכולים להרשות לעצמם בכל רגע נתון. הן ברמה העסקית והן במישור הפרטי, הצרכים והרצונות הם תמיד מעבר ליכולות. השיטה של ליסינג מימוני בעצם מאפשר שימוש ברכב וכן קניה שלו בטווח הרחוק בתנאים בטוחים ואף בתנאים אופטימליים. בעקבות המשבר הכלכלי, אנשים רבים אבדו חסכונות וכן נאלצו לצמצם מסגרות אשראי וכמו כן חברות רבות נאלצו לקצץ אף הן. לכן, כיום יותרמתמיד, כאשר לרוב המשפחות וכן ברוח החברות אין כספים נזילים לבצע רכישות גדולות כגון רכבים, וכאשר הבנקים מהדקים חגורות ואינם ששים להעניק הלוואות ובוודאי שלא הלוואות נוחות לטווח הארוך ללא ערבויות וללא עמלות, ליסינג מימוני הוא הדרך הטובה ביותר והקלה ביותר להתיישב מאחורי ההגה, ברכב הנבחר על ידכם מתוך הקטלוג מבלי להבהל מהמחיר.

רוצים לברר איך אתם יכולים להסיג ליסינג מימוני פרטי? הקישו את הצירוף "ליסינג מימוני באינטרנט" או הכנסו ישירות לאתרי בית של חברות הליסינג המובילות בארץ.
 

banner
אופנועים  , מחירון רכב  , מכוניות  , משאיות  , פורום רכב  , רכב שטח  , רכבים