רכב

רכב | פרסם כאן
 
 
 
 
יבוא אישי

יבוא אישי של רכבי שטח ראיתם רכב מדהים, מדליק, מתאים לכם בדיוק אבל כשהתקשרתם ליצרנית הרכב (לסניף בארץ) נאמר לכם שהדגם הזה נמכר רק דרך יבו


איילה
פורסם: 1/27/2010

מאמר זה שייך לקטגוריית יבוא אישי

 

יבוא אישי של רכבי שטח

ראיתם רכב מדהים, מדליק, מתאים לכם בדיוק אבל כשהתקשרתם ליצרנית הרכב (לסניף בארץ) נאמר לכם שהדגם הזה נמכר רק דרך יבוא אישי? אל תבהלו. יבוא אישי היא דרך מאוד מאוד מקובלת למכור פריטים רבים מתחומים שונים בעיקר כאשר מדובר על פריטים מאסיביים בגודלם וכן יקרים וכאשר מדובר על מכוניות הנמכרות על המודל של יבוא אישי מדובר בשילוב של גודל ויוקרה!

יבוא אישי של רכבים נדירים:
 

העקרון העומד מאחורי יבוא אישי של רכבים הוא ברור. אין טעם ליבא רכבים נדירים אשר לא בטוח שכל הפריטים ימכרו ולכן עלות היבוא, בין אם מדובר על משלוח ימי או אווירי הוא עצום. תוסיפו על הוצאה זו את ההסעה לאולמות התצוגה ולמחסני האחסון, תוסיפו את עלות הביטוח שהחברות משלמות עבור כל רכב המאוחסן ברשותן ותראו שסכונים אלו הם עצומים ולכן הם בעצם מייקרים את דגם הרכב הנמכר בארץ. יבוא אישי הוא הערבון של החברה היצרנית כי לקוחמסויים אכן רוכש את הדגם ולכן שווה לה לעבוד על בסיס יבוא אישי ולדאוג להעברת הרכב בדיוק על פי הבחירה שלכם. כאשר אדם בוחר רכב מתוך קטלוג והוא אמור לקבל אותו על בסיס המודל של יבוא אישי,הוא יכול לבחור את סוג הריפוד, צבע הריפוד, צבעו החיצוני של הרכב ועוד ועוד.

יבוא אישי, כאשר מדובר על רכבים יקרים, חדשים ונדירים הוא ממש לאו דווקא יותר יקר מאשר מכירה של רכבים יקרים ונדירים מתוך תצוגה אם מביאים בחשבון את כל ההוצאות אותן היו צריכות לספוג החברות לא היו מייבאות רכבים לארץ ואלה לא היו נמכרים בזה אחר זה כמתוכנן. לכן, המושג יבוא אישי לא צריך להפחיד אתכם או לגרום לכם להרגיש שאתם נכנסים להוצאה אדירה - זו שיטת עבודה נהוגה בכל העולם ואספני רכב ואנשים שמבינים ומעריכים רכבים באמת יתמכו כולם בטענה זו.

יבוא אישי של רכבי ספורט ורכבי שטח:
 

הישראלים אוהבים ג'יפים כמה שיותר גדולים וכמה שיותר "קרביים" ובעוד יש דגמיםשל רכבי שטח אשר נמכרים בארץ כלחמניות טריות בבוקר יום ראשון, ישנם דגמים פחות נפוצים, מדובר על דגמים מקצועיים או נישות שלרכבי שטח ורכבי ספורט למקצוענים. רכבים נדירים מתחום זה אינם מוצגים באולמות תצוגות כי הסבירות שהם ימכרו מתוך התצוגה למי שאינו אוהב רכבים או אוהב ג'יפים מושבע היא סבירות נמוכה ולכן יבוא אישי הוא הפיתרון האולטימטיבי עבורם. אוהבים רכבים מושבעים ואנשים המבינים עניין אינם מסוג הלקוחות שמגיעים לאולמות תצוגה ומאפשרים לאיש המכירות "לשכנע אותם". אנשים המבינים ברכבים ולהם מינוי לירחונים מקצועיים בתחום הרכב וכמובן כאלה שגולשים באתרי רכבים באינטרנט, רגילים כאמור למודל של יבוא אישי וחלקם אפילו לא מוכנים לרכוש רכב אם הוא לא מגיע אליהם על בסיס יבוא אישי.
 

banner
אופנועים  , מחירון רכב  , מכוניות  , משאיות  , פורום רכב  , רכב שטח  , רכבים