רכב

רכב | פרסם כאן
 
 
 
 
טרייד אין

הצלחה מסחררת לשיטת טרייד אין בארץ טרייד אין זו השיטה המאפשרת לאנשים את כל הפיתרונות הרלוונטיים לרכב. במרכזי טרייד אין השונים, הפזורים לכ


איילה
פורסם: 1/27/2010

מאמר זה שייך לקטגוריית טרייד אין

 

הצלחה מסחררת לשיטת טרייד אין בארץ

טרייד אין זו השיטה המאפשרת לאנשים את כל הפיתרונות הרלוונטיים לרכב. במרכזי טרייד אין השונים, הפזורים לכל אורך הארץ, ניתן להחליף רכבים משומשים ברכבים משומשים אחרים וכן ניתן להחליף רכב ישן בחדש. טרייד אין זו הפלטפורמה האופטימלית להחלפה ובעיקר לשדרוג הרכב עם מינימום השקעה, מאקסימום מבחר ותנאי התשלום האידיאליים ביותר.

טרייד אין - בגלל החיסכון בזמן:
 

היתרון המשמעותי ביותר של טרייד אין הוא החיסכון בזמן. הרי זמן הוא המשאב היקר ביותר וכאשר אדם נמצא במירוץ נגד השעון עם משפחה עבודה, סידורים ותחביבים ולמסגרת צפופה זו הוא עוד צריך להכניס שתי פעולות במקביל: חיפוש רכב חדש או רכב יד שניה במצב טוב יותר משלו וכן במקביל - מכירת הרכב שלו. כל זה הופך למעמסה. ניהול משא ומתן עם הבעלים של רכב לצורך רכישתו, בדיקתו בנהיגת מבחן, בדיקת רכב במוסך, ויכוחים, ניירת וכו'... כשבמקביל הוא צריך להתמודד עם אותו סיפור עם רוכשים פוטנציאליים עבור הרכב שלו - זה הופך מייגע. נכון שיש כיום פורומים ואתרי אינטרנט המאפשרים פרסום מידע אודות רכבים יד שניה למכירה, מה שמזרז את יצירת הקשרים עם בעלי או מוכרי הרכבים אבל עדיין מדובר על התרוצצויות רבות. טרייד אין מאפשר לאדם לבצע את שתי הפעולות, ללא קשיים ואפילו ללא מאמץ, במועד אחד מסודר תחת קורת גג אחת.

טרייד אין מציעה ללקוחות אחריות על טיב הרכב וזאת בניגוד למילה של בעל הרכב שלרוב יגיד לכם "הרכב בובה!לא היו איתו שום בעיות" ואחרי כמה חודשים תבחינו בבעיות ובמוסך יסתבר שיש נזקים של מאות ואולי אלפי שקלים. טרייד אין נותן לכם אחריות לגבי מצבו של האוטו ואףחשוב לציין כי חלק מהפעילות של טרייד אין הינה פעילות השבחת רכבים.

טרייד אין - בגלל השפע:

המודל של טרייד אין מאפשר ללקוחות לבחור דגם חדש,תמורת הדגם הישן שלהם, מתוך מבחר עצום של יצרני מכוניות ודגמים שונים. השפע הוא הגורם האטרקטיבי ביותר עבור צרכים וזה בדיוק מה שחסר להם כאשר הם מחפשים אחר רכבים חדשים אבל בפלטפורמות העומדות לרשותם (כאשר מדובר על רכב ישן), לוחות מודעות, הם צריכים לברר לגבי כל רכב באופן פרטני. הישראלים כצרכנים אוהבים לבחור את המוצרים שלהםמתוך מדפים המציעים שפע! ולכן הרעיון של טרייד אין כל כך קוסם גם אם הלקוחות יודעים בדיוק איזה דגם הם רוצים לרכוש (פיאט פנדה, או קליאו). יש להם כמה דגמים מכל סוג לבחירתם.

טרייד אין - בגלל אמצעי התשלום הנוחים:
 

טרייד אין מציע לכם לקנות את האוטו הישן שלכם ולקבל חדש כאשר אתם משלמים אך ורק אתההפרש על פי שווי הרכב שלכם. כך שלצד הקניה של הרכב החדש - מכירת הרכב שלכם מובטחת! וכמו כן, ביצוע עסקה באמצעות טרייד אין מאפשר לכם אמצעי תשלומים נוחים וזאת להבדיל מתשלום חד פעמי מרוכז כאשר רוכשים רכב יד שניה מאדם פרטי. טרייד אין הוא פיתרון עבור מי שרוצה להשתדרג אבל אין לו את סכום הכסף הדרוש בצורה נזילה וכך שהוא בעצם רוכש בתשלומים נוחים שהם מעין הלוואה.
 

banner
אופנועים  , מחירון רכב  , מכוניות  , משאיות  , פורום רכב  , רכב שטח  , רכבים