רכב

רכב | פרסם כאן
 
 
 
 
מידע על ביטוח רכב

 

ביטוח רכב ביטוח רכב הוא תחום בביטוח שעוסק בביטוח של כלי רכב ממונעים. ביטוח של רכב בהוא דבר שנדרש מכל בעל רכב. ביטוח הרכב קיים תוך מטרה


ברוך
פורסם: 1/27/2010

מאמר זה שייך לקטגוריית ביטוח רכב

 

ביטוח רכב


ביטוח רכב הוא תחום בביטוח שעוסק בביטוח של כלי רכב ממונעים. ביטוח של רכב בהוא דבר שנדרש מכל בעל רכב. ביטוח הרכב קיים תוך מטרה לכסות על נזקים לרכוש או לגוף במקרה של תאונה שיש בה נפגעים בגוף או ברכוש.  ביטוח רכב הוא תחום בביטוח אלמנטארי העוסק בביטוחם של כלי רכב על כל האספקטים הנובעים מכך. ביטוח רכב כיום כולל כמה אפשרויות. בראש ובראשונה ישנו ביטוח החובה, זהו ביטוח שמכסה נזקי גוף כתוצאה מתאונות שונות הקשורות לרכב, כל בעלי הרכבים מחויבים להחזיק ביטוח מסוג זה על מנת שיהיה מבטח שיכסה פגיעות גוף. זוהי חובתו של כל נהג על פי חוק להחזיק ביטוח שכזה בכדי שהמדינה לא תצטרך לשאת בעלותם של הטיפולים ללא השתתפות של חברת ביטוח.


ביטוח מקיף. ביטוח זה מכסה על נזקים הנגרמים לרכבו של המבוטח. זה בעצם ביטוח המבטח כלפי נזקים שעשויים להיגרם לרכבו של בעל פוליסת הביטוח בשונה משני סוגי הביטוח האחרים שמכסים גם כלפי נזקים שנגרמים לגורם שלישי. ביטוח זה מקיף מגוון רב של נזקים ואף תקלות. ביטוח מקיף נפוץ מאוד בקרב בעלי רכבים חדשים שהם מספר הרכבים הגדול ביותר בישראל.


ביטוח רכב הוא ביטוח שבעלי רכבים מחויבים להחזיק בדומה לביטוח בריאות. ביטוח רכב מגן על המשתמשים ברכב מפני נזקים כלכלים גדולים שעשויים להיגרם כתוצאה מהתאונות בין כלי רכב. אם זאת לא כל בעלי הרכבים הם בעלים של ביטוח מקיף. עלותו של ביטוח מקיף גדולה בהרבה מעלותו של ביטוח צד ג'. ביטוח החובה הוא מוצר שמחירו אמור להיות זהה אצל כל חבורת הביטוח, עם זאת יש חברות שאצלן מחירו של ביטוח החובה גבוהה יותר. ביטוח החובה הוא מוצר שמחירו מפוקח על ידי משרד האוצר ולכן אין סיבה לשלם מחיר גבוה יותר מהנדרש. ניתן למצוא השוואת מחירים של ביטוחי חובה לרכב באתר משרד האוצר.


נוסף על ביטוח רכב חברות הביטוח מציעות גם שירותים נוספים כגון שירותי גרירה, רכב חלופי, תיקון שמשות ועוד. חברות הביטוח העסוקות בביטוח רכב מנסות לבדל עצמן מחברות אחרות גם באמצעות פרסומים על מתן שירות טוב יותר ועל מענה טוב יותר ללקוח.  ביטוח רכב הוא מוצר חובה ולכן חשוב לעשות ביטוח רכב לכל רכב שבבעלותכם, מעבר לכך כדאי לעשות השוואת מחירים בין חברות הביטוח השונות ולקבל מספר הצעות לביטוח רכב. השוני במחירים יכול להיות ניכר ולכן חשוב למצוא חברה שנותנת שירות טוב יחד עם מחיר הוגן.


כאשר הולכים לבצע ביטוח רכב חשוב לבדוק את מה שמציעות חברות הביטוח השונות ולבחור בעסקה המשתלמת ביותר מבחינתכם תוך מתן תשומת לב לחברת ביטוח אמינה שיש בה שירות טוב ויעיל.
 

נקודה אחרונה ונוספת בעניין, עם ריבוי המקרים בהם נפתח משפט בעקבות תאונת דרכים, חשוב שתדעו להיערך בהקדם עם פוליסת ביטוח שיכולה לגבות אתכם ולטפל בכם. הפוליסה יכולה לכלול בין היתר גם טיפול של עו"ד תאונות דרכים מומחה, ליווי משפטי מקצועי, ועוד דברים נוספים שיכולים לכסות אתכם ברגע האמת.

banner
אופנועים  , מחירון רכב  , מכוניות  , משאיות  , פורום רכב  , רכב שטח  , רכבים