רכב

רכב | פרסם כאן
 
 
 
 
פתרונות מימון אטרקטיביים לרכבים

 כשאתם מחפשים פתרונות מימון לרכבים, התשובה אינה חייבת להימצא ברכישת רכב חדש או יד 2 מידית. היא גם לא חייבת להימצא בליסינג תפעולי. הכירו 2 פתרונות מימון הנובעים משיטה חדשה למימון רכב, בשם ליסינג מימוני.


פורסם: 5/12/2019

מאמר זה שייך לקטגוריית ליסינג

 פתרונות מימון אטרקטיביים לרכבים

 בשיטה זו מייעצת חברת מומחים על מימון רכב בו הלקוח צפוי להשכיל לעמוד בסבירות גבוהה. הייעוץ יכלול גם סממנים טכניים בבחירת הרכב (סוג גיר, גודל, מרכב וכד') וגם סממנים חיצוניים כמו עיצוב הכלי וצבעו. החברה תסייע להנגיש לכם רכב בו בתא הנהג ישנם הפיצ'רים שקיוויתם למצוא: יציאות USB, יציאה לחיבור חשמל אש עגול, ועוד. 

שכירות על הרכב כהלוואה לרכישה שלו

במסלול זה אתם משלמים תשלום חודשי קבוע על ליסינג מימוני. התשלום נמשך על פני תקופה שבין 3 ל- 5 שנים. בתומה, ניתנת לכם ההזדמנות לשלם את ההפרש בין המחיר המקורי לסך התשלומים שביצעתם עד כה. בכך, אתם מקבלים, בסופה של האינטראקציה עם החברה, רכב בבעלותכם, עם תעודת בעלות מתאימה.

שכירות על הרכב ושדרוגה בעתיד

במסלול זה אתם משלמים תשלום חודשי קבוע על ליסינג מימוני. התשלום נמשך על פני תקופה שבין 3 ל- 5 שנים. בתורה, ניתן להחזיר את הרכב למגרש ולשכור במקומו רכב אחר, לרוב ללא שינוי בתעריף השכירות. בדרך זו בוחר אדם שאינו מעוניין לצבור רכוש שהוא רכב בבעלות, אלא להשתמש בו רק לעתים נדירות בשביל להגיע ממקום למקום בנסיעות מזדמנות.

בחירת הפתרון המושלם עבורכם

מי שמעוניין לשים כסף בצד בשביל לחסוך בקניית רכב, יכול אמנם לעשות זאת, אבל למה לשים בצדי הבית או בחשבון הבנק שלכם כשניתן לתת את זה לחברת ליסינג מימוני לכלי רכב? במקרה כזה היא תשלח לכם דו"חות יתרות, באמצעותם תוכלו לדעת כל שנה מה שילמתם, וכמה אתם צריכים לשלם כעת בשבי שהרכב יועבר להיות בבעלותכם. גם מי שלא מעוניין ברכב בבעלות יוכל למצוא פתרונות אטרקטיביים בענף השכירות, כמו למשל לשלם שכירות של 3-5 שנים ולאחרי זאת ליהנות מידית מרכב יותר טוב. בדרך זו אתם נהנים מכלי רכב איכותי מבלי ששילמתם הרבה כסף, ועוד בתנאי שכירות מצוינים למתאימים.

יתרונות הסדרת רכבים בפתרונות מימון

פתרונות מימון, שלא כמו צריכה 100% פרטית, מביאים עמם יועצים איכותיים שיסייעו לכם להגיע בדיוק לרכב המבוקש לכם מבחינת מבנה הנסיעות: בתוך העיר או בכבישים בינעירוניים. פתרונות מימון אטרקטיביים  מספקים לכם גם רכב עם הנתונים הטכניים המבוקשים לכם: גודל צריכת דלק, ונתוני מנוע הלכה למעשה.
 
 

 

banner
אופנועים  , מחירון רכב  , מכוניות  , משאיות  , פורום רכב  , רכב שטח  , רכבים