רכב

רכב | פרסם כאן
 
 
 
 
מהי דיאגנוסטיקה ממוחשבת? הכירו את התהליך שמייעל טיפולים במוסכים

 דיאגנוסטיקה ממוחשבת היא מתודה לאיתור תקלות ברכב כאשר הוא במוסך. היא מופעלת באמצעות מחשב ייעודי אשר סורק את הרכב וממפה היכן נמצאות התקלות, מה גרם להן ואלו רכיבים נדרשים לתיקון על מנת להשיב את הרכב למצב תקין. 


פורסם: 6/3/2019

מאמר זה שייך לקטגוריית רכב

 מהי דיאגנוסטיקה ממוחשבת? הכירו את התהליך שמייעל טיפולים במוסכים

בעבר, כשלקוח התלונן על תקלה אך לא ידע להסביר מה היא בדיוק (רעש מהמנוע, חימום יתר וכד') המכונאים היו צריכים לעשות דיאגנוסטיקה ידנית, כלומר לאתר בעצמם את מקור התקלה, מלאכה שעשויה לארוך זמן רב. כשהעבודה מבוססת דיאגנוסטיקה ממוחשבת קל מאד להתחקות אחר מקור התקלה וזמני התיקון מתקצרים משמעותית.

אבחון ממוחשב המצביע במהרה על תקלות ברכב

עם דיאגנוסטיקה ממוחשבת, זמני התיקון מתקצרים משמעותית, הודות לאבחונים מהירים שנעשים בכלי הרכב שלכם. כשהוא נסרק באמצעות דיאגנוסטיקה ממוחשבת, המתודה אינה מחזירה השערות, או קצה חוט להתחקות אחר מקור של תקלה מסוימת. היא מחזירה בדיוק מהי התקלה, מה גרם לה ואיזה רכיב במכונית שלכם כרגע במצב תקול. כאשר מוסכים עובדים עם דיאגנוסטיקה ממוחשבת, מועד החזרת הרכב לרשותכם יהיה קרוב משמעותית ממה שהכרתם בעבר.

מקסימום יעילות ומקצועיות עבור הלקוח

כאשר אתה לקוח של מוסך מורשה המציע אבחון עם דיאגנוסטיקה ממוחשבת, אתה יודע שגם תסופק עבודה 100% מקצועית וגם יסופק שירות 100% יעיל. דיאגנוסטיקה ממוחשבת מבטיחה כי ביצועי התיקון ייעשו מהירים ונגישים, והרכב יהיה זמין עבורך להחזרה במהרה. כעת, גם אתה יכול להיות בטוח שמצאת היכן כדאי לך לתקן את הרכב: במוסך שמאבחן רכבים עם דיאגנוסטיקה ממוחשבת.

מעוניין לייעל את השירות עוד יותר? קרא את הטיפ שלפניך

אנו ממליצים לא להסתפק בכך שהמוסך מבסס את עבודתו על דיאגנוסטיקה ממוחשבת, אלא גם לוודא שהוא מוסך מורשה עבור פירמת הרכב שלך! כאשר אתה לקוח של מוסך מסוג זה, אתה מפקיד את הרכב בידיהם של עובדים שיודעים את העבודה, מכירים את הרכב על בוריו וגם יעילים יותר בעבודה מהמתחרים. במוסך כזה, מומלץ לך יותר מכל להיות לקוח ולזכות את רכבך בתיקון איכותי שיגרום לך להיות מרוצה מתמיד. זקוק לתיקון ברכב? להכנה לטסט? לטיפול שנתי? פנה אל מוסך מורשה המבסס את פעילותו על דיאגנוסטיקה ממוחשבת!
 
אופנועים  , מחירון רכב  , מכוניות  , משאיות  , פורום רכב  , רכב שטח  , רכבים