רכב

רכב | פרסם כאן
 
 
 
 
דיאגנוסטיקה ממוחשבת – המסלול היעיל לתיקון כל סוגי הרכב

שיטה זו נועדה לאפשר למכונאי רכב ומוסכניקים לאתר תקלות רכב בקלות גם אם לא דווחו ולא נודעו ללקוח. הלקוח יכול לגשת למוסך ולדווח על תקלה שארע


פורסם: 10/14/2018

מאמר זה שייך לקטגוריית רכב

 

שיטה זו נועדה לאפשר למכונאי רכב ומוסכניקים לאתר תקלות רכב בקלות גם אם לא דווחו ולא נודעו ללקוח. הלקוח יכול לגשת למוסך ולדווח על תקלה שארעה לו. דיאגנוסטיקה ממוחשבת תאתר ברכב תקלה זו ועוד מכלול תקלות שלא נודעו לו. השיטה מבוססת על טכנולוגיה מתקדמת מעולם המחשוב, באמצעותה מחשב זעיר סורק את הרכב וממפה את התקלות.

הפרוצדורה

הרכב מגיע למוסך ומועלה לכבש התיקונים. שם, מריצים דיאגנוסטיקה ממוחשבת באמצעות סריקה ידנית עם מחשב כף יד ייעודי. המחשב מאתר את התקלות ונוצרת רשימה כולל אינדקסי מיפוי ברכב של הן קיימות. בכך, המוסכניקים יודעים בדיוק מהן התקלות ברכב ומה צריך לעשות בשביל לתקן אותן. בעבר, איתור התקלות נעשה בידיים וזה ארך זמן רב מאד אשר עיכב תיקוני רכב לא מעטים.

רמת דיוק מלאה לכל תקלה

הדיאגנוסטיקה הממוחשבת לא רק מדווחת כי קיימת תקלה אלא מוסרת חיווי מלא על קיומה; מה בדיוק קרה, ואיזה רכיב הוא שהתקלקל. בכך, המוסכניק לא רק יידע שהתקלה קיימת, אלא יבין מיד איזה פתרון הוא נדרש לתת ללקוח שלו על מנת להשיב את הרכב למצב של כשירות מלאה.

דיאגנוסטיקה ממוחשבת

איתור כל סוגי התקלות

כידוע, מאז עידן הרכבים הממוחשבים, אלו המצוידים בגירי נתעה מבוססי תוכנה, בקרות שיוט ואקלים ומערכת מולטימדיה דיגיטלית, נדמה כי דיאגנוסטיקה ממוחשבת קשורה לשכבה זו בלבד, ולא היא. דיאגנוסטיקה ממוחשבת היא מערכת שמאתרת את כל סוגי התקלות בכל הרבדים והשכבות: מחשוב, טכנולוגיה, מכונאות רכב, חשמל, ועוד. מערכת דיאגנוסטיקה ממוחשבת הונדסה במיוחד עבור רכבים ולא עבור מכשירים מסוגים אחרים, ועל כן היא בנויה לאתר את כל סוגי התקלות המתרחשות ברכב.

שירות יעיל ומהיר לכל לקוח

כמובן שבזכות מערכת כמו דיאגנוסטיקה ממוחשבת, מוסך פורד שיפר פלאים את רמת השירות ללקוח. התורים מתקצרים, התיקונים מתייעלים, זמני ההמתנה מתגמדים, והכי חשוב – התיקון עצמו נעשה איכותי ומדויק הרבה יותר ממה שנעשה בעבר. ה- "מסורת" הידועה לשמצה של החזרת רכבים בגין תיקון לא טוב שנעשה במוסך כבר מזמן לא אתנו, והכל בזכות מיפוי מדויק של כל תקלת רכב שנעשה באמצעות מערכת דיאגנוסטיקה ממוחשבת.

 

אופנועים  , מחירון רכב  , מכוניות  , משאיות  , פורום רכב  , רכב שטח  , רכבים